Kosmetika, masáže, shiatsu

Kosmetika

Nabízíme komplexní ošetření pleti kvalitní dermokosmetikou. Řešíme nejrůznější estetické problémy. Vedle dlouholetých zkušeností nabízíme příjemné prostředí, individuální přístup, možnost relaxace.

26.10.2015 | Rubrika: Kosmetika, masáže, shiatsu

Shiatsu

Shiatsu znamená v překladu  tlak prsty. Je to stará japonská ošetřující technika, která pracuje s akupunkturními drahami a vychází z poznatků tradiční čínské medicíny. Jejím cílem je obnovit přirozený tok životní energie a nastolit energetickou rovnováhu v těle. Oceníte ji nejen když potřebujete uvolnit ztuhlé svaly a napětí po stresujícím týdnu v práci, při dlouhodobých bolestech hlavy nebo zad, chronické únavě, menstruačních problémech ale i trávicích obtížích, pomáhá převážně při prevenci, rekonvalescenci nebo v případech, kdy západní medicína nedokáže určit žádné konkrétní onemocnění.

26.10.2015 | Rubrika: Kosmetika, masáže, shiatsu

Masáže (klasické, reflexní)

Masáže odstraňují únavu a svalové napětí, předcházejí bolestem, příznivě působí na pohybový aparát, zmírňují bolesti kloubů a hlavy, uvolňují psychické stresy, zlepší duševní pohodu, celkově regenerují a dopomáhají k uvolnění organismu... Vyberte si z naší nabídky a nechte své tělo hýčkat. Vyzkoušet můžete nejen klasické masáže.

26.10.2015 | Rubrika: Kosmetika, masáže, shiatsu

Manuální lymfodrenáž

Aura-Soma® je se svou více než třicetiletou zkušeností jedinečným systémem intuitivního poznávání naší duše. Energie barev, rostlin a krystalů, jež se smísila při tvorbě těchto esencí, dokáže podporovat všechny roviny našeho bytí, léčit fyzické tělo, vnášet harmonii do našeho aurického pole a tak přinášet i pocit vyrovnanosti a životní radosti.

Barvy vždy souvisí s tématy, které v daný čas řešíme a pokud s nimi začneme pracovat vědomě, pomohou nám k osvobození se od starých zvyků, puštění dávných zranění a lépe prožitému a radostnějšímu životu.

26.10.2015 | Rubrika: Kosmetika, masáže, shiatsu

Dornova metoda a Breussova masáž

31.7.2017 | Rubrika: Kosmetika, masáže, shiatsu

Studio TADEAS
Škroupova 2, Plzeň - Plánická 171, Klatovy
+420 773 658 540