Ceník

Při své práci používáme izraelskou dermokosmetikou Christina. Používá ekologicky čisté a nezávadné suroviny, není testována na zvířatech v žádné fázi výroby, neobsahuje parabeny, je bez agresivní parfemace a vhodná pro citlivou pokožku, obalové materiály jsou zdravotně nezávadné. K tomu všemu je mezinárodně oceňována na základě spokojenosti zákazníků a má mezinárodní zastoupení po celém světě. Pomáhá dosáhnout vynikajících výsledků při řešení řady estetických problémů jako je např. podrážděná pleť, kuperóza, rozacea, atopický ekzém.

Nově jsme zařadili i řeckou kosmetiku Juliette Armand, která se zaměřuje na mezoterapii, mezopeeling i péči o celé tělo.

Kosmetika

Kosmetické ošetření provádím dermokosmetikou CHRISTINA, pro barvení řas a obočí využívám přípravků značky BINACIL. Využívám i přístroje: mikrodermabraze, ultrazvuková špachtle, galvanická žehlička, DermaPen (mezoterapie).

26.10.2015 | Rubrika: Ceník

Shiatsu

Shiatsu znamená v překladu  tlak prsty. Je to stará japonská ošetřující technika, která pracuje s akupunkturními drahami a vychází z poznatků tradiční čínské medicíny. Jejím cílem je obnovit přirozený tok životní energie a nastolit energetickou rovnováhu v těle. Oceníte ji nejen když potřebujete uvolnit ztuhlé svaly a napětí po stresujícím týdnu v práci, při dlouhodobých bolestech hlavy nebo zad, chronické únavě, menstruačních problémech ale i trávicích obtížích, pomáhá převážně při prevenci, rekonvalescenci nebo v případech, kdy západní medicína nedokáže určit žádné konkrétní onemocnění.

26.10.2015 | Rubrika: Ceník

Masáže (klasické, regenerační)

Masáže odstraňují únavu a svalové napětí, předcházejí bolestem, příznivě působí na pohybový aparát, zmírňují bolesti kloubů a hlavy, uvolňují psychické stresy, zlepší duševní pohodu, celkově regenerují a dopomáhají k uvolnění organismu... Vyberte si z naší nabídky a nechte své tělo hýčkat. Vyzkoušet můžete nejen klasické masáže.

26.10.2015 | Rubrika: Ceník

Manuální lymfodrenáž

26.10.2015 | Rubrika: Ceník

Hebká kůže bez ďolíčku

14.2.2018 | Rubrika: Ceník

Dornova metoda a Breussova masáž

31.7.2017 | Rubrika: Ceník

Studio TADEAS
Škroupova 2, Plzeň - Plánická 171, Klatovy
+420 773 658 540