Unstress Zklidňující krém s rychlým působením — Nové balení, AKCE

Vyprodáno

Unstress Quick Performance Calming Cream, 30 ml nové balení.

Revoluční krém s unikátním složením rychle zklidňuje podrážděnou pokožku, zlepšuje ochranu DNA buněk a napomáhá regeneraci mezibuněčných lipidů vrchní vrstvy pokožky.

Účinek: Okamžitě zklidňuje, snižuje pálení, suchost, zarudnutí a svědění. Pleť se zklidní, vyhladí a získá pružnost.

Prodejní cena: 2050 Kč
Akční cena: 1490 Kč

Popis přípravku

Unikátní složení tohoto krému okamžitě zklidňuje podrážděnou pokožku, zmenšuje pálení, suchost, mastnost, zarudnutí a svědění. Kombinace vysoce efektivních ingrediencí odstraňuje tyto nežádoucí projevy rovnou u kořene problému, zlepšuje se ochrana DNA, buněčné funkce, pomáhá regeneraci mezibuněčných lipidů svrchní vrstvy pokožky a zároveň zmenšuje transepidermální ztrátu vody a tím chrání pokožku proti vnějším a vnitřním stresovým vlivům. Pleť se zklidní, vyhladí a získá pružnost.

Teď je krém v tubičce pro efektivní aplikaci. Forma balení chrání přípravek před možnou oxidací. Jednoduše se vymáčkne malé množství, nemusíte používat špachtličku.

Použití

Nanášejte tenkou vrstvu krému na celý obličej, dle potřeby i lokálně na podrážděné oblasti.

Aktivní látky

Glycerin, ferment termoaktivního peptidu, olej z klíčků pšenice, extrakt listů čínského čaje, cetearet-20, sodium RSA, glykoaminoglykany, extrakt okurky, extrakt Třezalky tečkované, strearinová kyselina, extrakt květů plumérie, triethanolamin, panthenol, tokoferol acetát.

990,00 Kč