Lumiere Oční gel

Lumiere Eye Bio Gel +HA, 30 ml.

Odstraňuje otoky očních víček, vyhlazuje drobné vrásky. Hyaluronová kyselina a skvalen zabezpečují optimální míru hydratace ve tkáních. Vitamíny A, E, C a výtažek z ořešníku odstraňují volné radikály a zpomalují proces stárnutí. Gel se vyznačuje hojivým a změkčujícím účinkem, díky obsahu bisabololu a heřmánkového extraktu zklidňuje pleť.

Aktivní látky jsou umístěny do mini kapslí z vodních řas - zelené, modré, žluté a červené barvy. Při dotyku s kůží se kapsle rozpouštějí a tím uvolňují aktivní látky, díky čemu je zachována maximalní aktivita všech důležitých ingredienсí.

Gel se rychle vstřebává, posiluje elasticitu pleti. Zabraňuje vzniku tmavých kruhů a otoků pod očima.

Použití

Používejte 1-2 krát denně. Naneste gel na oční partie a lehkými pohyby prstů vklepejte do pokožky. Přes den lze použít jako podklad pod make-up nebo pod krém s ochranným faktorem proti UV záření. Na noc aplikovat pod výživný krém.

Aktivní látky

Kyselina hyaluronová, extrakt Heřmánku lekařského, skvalen, dermavitamínový komplex (vitamín A, E, C), demineralizovaná voda.

TIP

Pokud trpíte na otoky a váčky pod očima, používejte gel Lumiere místo nočního očního krému - nejlépe 1-1,5 hodinu před spaním. Je hypoalergenní, a je vhodný i pro citlivé oční okolí.

670,00 Kč