PINO sprchová pěna - Lemon Tonic

PINO sprchová pěna - Lemon Tonic, 200 ml

Jemná péče o pokožku. Tato sprchová pěna má vysoký obsah hodnotných látek a přírodní vonnou kompozicí z éterických olejů. Vaše pokožka bude zářit. Nevysušuje a zároveň pečlivě čistí. Dermatologicky testováno.

Vysoký obsah slunečnicového oleje, bez barviv, PH neutrální, 100% vegan.

.Aroma sprchová pěna s příjemnou osvěžující vůní citrónu a tonicu Vám dopřeje osvěžájící zážitek při sprchování. Na vitamíny bohatý slunečnicový olej přirozeně pěstí pokožku. Citróník pochází z Číny, pěstuje se po celém světě. Má osvěžující účinky, dodává novou energii a povzbuzuje k aktivitě. Příznivě působí na pleť a je výborný zejména při duševní námaze.

Použití

Naneste malé množství pěny na navlhčenou pokožku a opláchněte.

Složení

Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Butane, Propane, Fragrance (Parfum), PEG-7 Glyceryl Cocoate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Citric Acid, Sodium Benzoate, Isobutane, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Upozornění

Nádoba je pod tlakem. Chraňte před slunečním zářením a teplotami nad 50 °C. Po úplném vyprázdnění nádobu nikdy nevhazujte do ohně ani násilně neotevírejte. Nestříkejte na rozpálená místa nebo do otevřeného ohně. Nekuřte. Skladujte mimo dosah dětí. Bez dostatečného větrání možnost tvorby výbušných plynů.

159,00 Kč