KOSMETIKA A MASÁŽE

Kosmetika


Letité zkušenosti, osvědčené praktiky a kvalitní kosmetické přípravky mi umožňují poskytnout Vám nejlepší péči.

V rámci nabízených služeb spolupracuji s osvědčenou izraelskou dermokosmetikou Christina.

Mám výborné výsledky např. při řešení problému s rozaceou, kuperozou i velmi citlivou pletí.

Shiatsu

Shiatsu (šiacu) je japonská masážní technika. V překladu znamená tlak prsty. Její původ sahá až 5000 let zpátky do staré Číny, definitivní podobu dostala ve 20. letech 20. století v Japonsku.

Touto masáží se obnovuje energetická rovnováha těla. Používá se při ní hlavně tlak prsty, dlaní, kolen. loktů i chodidel. Shiatsu pracuje s 12 meridiány a pomáhá Vám při nejrůznějších psychosomatických potížích.

Masíruje se na podložce a klient je oblečený. Proto je vhodné si na masáž přinést pohodlné oblečení (např. volnější kalhoty a tričko).

Masáž jde doplnit např. o moxování či ušní a tělové svíce.

Studoval jsem Darja Shiatsu School u Mgr. Darji Havelkové a v roce 2010 jsem úspěšně po 3-letém studiu absolvoval.

Manuální lymfodrenáž

Pro koho je tato masáž vhodná? Například pro ty z Vás, co trápí otoky, zavodnění, těžké nohy... Pro kladný výsledek je vhodné udělat aspoň 5 masáží v intervalu 2x týdně. Důležitý je pitný režim před i po masáži.

Masáže

Masáž celková - můžete si vybrat mezi relaxační a sportovní. Relaxační je vhodná pro unavené, zablokované, zatuhlé svalstvo. Sportovní se hodí  před i po sportovním výkonu. Tím se i snižuje  riziko úrazů.

Masáž částečná - stejně jako u celkové, soustředíme se jen na vybané partie těla.

Masáž plosek nohou - uvolňuje celé tělo za pomoci reflexních bodů.

Čokoládová masáž - relaxační uvolňující masáž. Máte rádi vůni teplé čokolády? Oblíbená a vyhledávaná je právě v tomto chladném zimním období.

Masáž lávovými kameny -  relaxační masáž, kterou provádím nahřátými kameny. Jejich teplo pomáhá uvolňovat svaly. Velmi oblíbená v zimním období. Anebo se jen můžete nechat lávovými kameny prohřát na 15 min. před masáží.

Baňkování - vhodné pro hlubší vrstvy svalstva za pomocí podltlaku, zajišťuje uvolnění při zatuhlých svalech či při celkovém zatuhnutí. Provádím pro vybrané partie.

Rašelinové zábaly - rašelinový zábal s tepelným nosičem - uvolňující se látky z rašeliny  blahodárně působí v místě příložení. Lze využít jako samosatné ošetření nebo jako doplněk k vybrané masáži.

Jak často chodit na masáže? Doporučuji 1x měsíčně nebo podle aktuální potřeby.

Masíruji oleji Hristina a SHUPP, čokoládou SHUPP a rašelinové zábaly používám z české firmy TORF-ZIEGLER.

.