.

Kosmetické ošetření

Mnoho let jsem hledala tu nejlepší kosmetiku pro mě a mé klientky.  A také mohu už několik let říci, že jsem ji našla. Pochází z Izraele a určitě jse už o ní slyšeli. Je to dermokosmetika CHRISTINA. Dermokosmetika znamená, že splňuje kosmetické požadavky a navíc dbá na finální účinnost a bezpečnost. Nabízí ošetření pro všechny druhy pleti. Výborné výsledky máme pro aknózní pleť, dermatitidy i rozaceu. Umí si poradit s citlivou i zralou pletí, umí pokožku hluboce hydratovat i rozzářit.

Mezoterapie

Pro mezoterapii jsem vybrala nejlepší séra, jsou balená v jednotlivých ampulí a vyrábí je řecká  dermokosmetika Juliette Armand. Důvod je jednoduchý. V současné době Christina nenabízí séra balená v jednorázových amupulích, která k tomuto ošetření potřebuji.

                    Těší se na Vás Lena Brožíková

Masáže Shiatsu

Shiatsu masáž - velmi jiná masáž. Klient je oblečený, při ošetření leží na futonu na zemi. Nejdříve je potřeba si trochu popovídat a zjistit, na co se při masáži zaměřit. Úvodní konzultace trvá cca 15 min. Pak se za pomoci různých tahů a tlaků uvolňují svaly celého těla. Vhodné opakovat 1x měsíčně.

Klasické masáže, lymfodrenáž

V nabídce jsou klasické masáže, lymfodrenáž, masáž teplými lávovými kameny, baňkování. Můžete vyzkoušet čokoládovou masáž nebo například rašelinový zábal.

Masáže můžete využít nejen pro  úlevu bolavému tělu. Doporučuji i jako relaxaci a prevenci.

K ošetření používáme přírodní oleje Hristina, čokoládu značky Schupp a českou rašelinu značky Torf.

Těší se na Vás Josef Cipra