SHIATSU… pohlazení z Japonska

Shiatsu znamená v překladu  tlak prsty. Je to stará japonská ošetřující  technika, která pracuje s akupunkturními drahami a vychází z poznatků  tradiční čínské medicíny. Jejím cílem je obnovit přirozený tok životní      energie a nastolit energetickou rovnováhu v těle. 

 Oceníte ji nejen když potřebujete uvolnit ztuhlé svaly a napětí po  stresujícím týdnu v práci, při dlouhodobých bolestech hlavy nebo zad,  chronické únavě, menstruačních problémech ale i trávicích obtížích, pomáhá převážně při prevenci, rekonvalescenci nebo v případech, kdy západní medicína nedokáže určit žádné konkrétní onemocnění.

Ošetření probíhá na zemi, na podložce, při masáži zůstává klient oblečený. Terapeut pracuje citlivým tlakem prstů a dlaní přes oblečení a přikrývku, žádné oleje ani emulze se nepoužívají. Dotyk má proto zcela jinou kvalitu než pokud jde přímo na kůži při klasické masáži a proniká do větší hloubky. Země dává vám i terapeutovi stabilitu a možnost uvolnění, ošetření obvykle trvá 90 minut, předchází mu krátký rozhovor a diagnostika, na konci máte čas na odpočinek. Interval mezi jednotlivými návštěvami by měl být v rozmezí 3 až 6 týdnů, jinak se na frekvenci návštěv určitě domluvíte dle vašich potřeb.
S sebou si prosím vezměte pohodlné domácí oblečení a teplé ponožky.

Ošetření pomáhá při těchto potížích :

  • chronické potíže neznámého původu např: dlouhodobé bolesti hlavy, zad nebo kloubů, chronická únava, nespavost, menstruační potíže, problémy s trávením.
  • odstraňuje únavu a obnovuje fyzickou a psychickou výkonnost
  • pomáhá při psychických potížích – překonat úzkosti, deprese, poruchy spánku, nervozitu, podrážděnost
  • zlepšuje sebevědomí a vztah k sobě i k druhým
  • těhotenství: nedoporučuje se v první třetině těhotenství, v následujících měsících může budoucí mamince ulevit například od ranních nevolností, bolestí bederní páteře nebo hlavy, pomáhá kontaktu s miminkem, stabilizuje následky hormonálních výkyvů
  • vhodné pro děti (zklidňuje)

Těší se na Vás absolventi  DARJA SHIATSU SCHOOL - Josef Cipra a Hana Reitspiesová


OBJEDNÁVKY

Josef Cipra - objednávky na tel.:  776 476 311

Ošetření SHIATSU

 90 - 120 min.

 900.-

Ošetření SHIATSU - permanentka 

 (5x ošetření)

4.000.- 

Ceník platný od 1. 11. 2017

 Hana Reitspiesová - objednávky na tel.: 776 05 50 53 

Ošetření SHIATSU spojené s energetickým léčením, ladičkami a esencemi Aura-soma
nebo doTerra 

 120 - 140 min.

 1500.-

Ceník platný od 19. 3. 2016

Ošetření Shiatzu

Studio TADEAS
Škroupova 2, Plzeň - Plánická 171, Klatovy
+420 773 658 540